Heartiest Congratulations for Placement in Dhoot Transmission Pvt.Ltd., Pune

Sr.No. Student Name Department
1 PAWAR SIDDHESH KISHOR Mechanical Engineering
2 GHAYAL SACHIN ROHIDAS Mechanical Engineering
3 AVHAD BHUSHAN ASHOK Mechanical Engineering
4 KADAM ABHISHEK SHAM Mechanical Engineering
5 GANESH D PALVE Mechanical Engineering
6 MAYUR P. TAJANE Computer Engineering
7 MEMANE ROHINI RAMCHANDRA Computer Engineering
8 BHARGAVE YOGESH LAXMIKANT Computer Engineering
9 AGRAWAL MANASWINI MANOJKUMAR Computer Engineering
10 CHAUDHARI SONAM VIKAS Computer Engineering
11 ALAI RENUKA SUNIL Computer Engineering
12 SATPUTE PRIYANKA RAJENDRA Computer Engineering
13 NIKAM MADHAVI NIVRUTTI Computer Engineering
14 SINGH MADHAVI MUKESH I.T. Engineering
15 PATEL SEJAL JITENDRA I.T. Engineering

Heartiest congratulations for Placement in TATA Consultancy Services Limited.

Sr.No. Student Name Branches
1 HITESH GOVIND PATEL Computer Engineering
2 BHANGALE PIYUSH ANIL Computer Engineering
3 SHINDE ABHIJEET HINDURAO Computer Engineering

 

 

Heartiest congratulations for Placement in EPIC Research Ltd Indore (MP).

Sr.No. Name of Candidate Branch
1 DESHPANDE ASHISH ANIL Mechanical Engineering
2 SHAIKH SAIMA AQEEL Computer Engineering
3 PANIKAR ARYA SUKUMARAN Computer Engineering
4 CHAURE RAHUL SAMPAT Mechanical Engineering
5 SAWANT MEGHANA PRAKASH Mechanical Engineering
6 KULKARNI SHRAVANI VILAS Computer Engineering
7 PAWAR PRASAD KAILAS Computer Engineering
8 MANSINGHANI DIVYA SURESH Computer Engineering
9 PIYUSH PRABHAKAR GAWALI Mechanical Engineering
10 TRAMBAKE ROHAN UDDHAV Mechanical Engineering
11 PATIL AMOL SANJAY Mechanical Engineering

 

 
 
 

Heartiest congratulations for Placement in Various Companies…….

Sr.No. Student Name Company/Organization Name Branches
1 Kale Niraj Shivaji INFOSYS E & TC Engineering
2 Sharma Ashish Om Prakash INFOSYS E & TC Engineering
3 Kande Roshan Singh Iqbal Singh L & T Infotech pvt ltd E & TC Engineering
4 Pawar Priyal Bharat Thermofisher E & TC Engineering
5 Kurale Prafull Dayanand Marcedes E & TC Engineering
6 Zite Kiran Balu TCS E & TC Engineering
7 NehaKumari Singh Mphasis E & TC Engineering
8 Wagh Swapnil Uday VJTI JRF E & TC Engineering
9 Ugale Divya Chandrashekhar Eternus Solutions I.T. Engineering
10 Randhawa Gagandeep JaswinderSingh Zensar I.T. Engineering
11 ​Sayali Nerkar Digambar BOSCH Computer Engineering
12 ​Pratik Dhiman Vijay INFOSYS Computer Engineering
13 ​Pratik Dhiman Vijay Zensar Computer Engineering
14 ​Barte Vishal Shantram NVIDIA Computer Engineering
15 Sagar Bhansali Sharad INFOSYS Mechanical Engineering
16 Rao Deepak Venkates Mahindra Mechanical Engineering
17 Unnikannan Arun Mahindra Mechanical Engineering
18 Belsure Nikhil Gautam ​ Mahindra Mechanical Engineering
19 PATIL PREETI ARVIND Airtel E & TC Engineering
20 PATIL PREETI ARVIND Modern Polyurethene E & TC Engineering
21 Morade Priyanka Dilip Infosys BPO Mechanical Engineering
22 Mihir Patki shrinivas Infosys BPO Mechanical Engineering
23 Zagade Babasaheb Ranganath Infosys BPO Mechanical Engineering
24 Chaudhari Ganesh Ramchadra ACE solutions Computer Engineering
25 Aghav Satish Nagarao ACE solutions Computer Engineering
26 Borade Dipti Shivaji ACE solutions Computer Engineering
27 Ahire Mayur Ashok ACE solutions Computer Engineering
28 Gulave Kalpna Subhash ACE solutions Computer Engineering
29 Chavan Rajshree Jay ACE solutions I.T. Engineering
30 Sonar Dipak Balkrushna ACE solutions I.T. Engineering
31 Shreyas Vasant Jadhav Mahindra & Mahindra Mechanical Engineering
32 Vaibhav Ramdas Tajane Mahindra & Mahindra Mechanical Engineering
Sr.No. Student Name Company/Organization Name Branches
33 RAJURKAR SURYA SANJAY Wipro Solutions E & TC Engineering
34 Roshan Kshirsagar Shankar Dream Wares pvt ltd Computer Engineering
35 Parth Waidya Ravindra IBM Computer Engineering
36 Mhaskar Anshul Shekhar IBM Computer Engineering
37 Gore Tushar Haribhau IBM Computer Engineering
38 Varpe Parmeshwari Balasaheb IBM Computer Engineering
39 Pande Sejal Sharad IBM Computer Engineering
40 Bhandarkar Kinjal IBM I.T. Engineering
41 Deveshree Mehta Netwin Infosolution Pvt Ltd. E & TC Engineering
42 Manisha Yerandekar SOFTDEL, Pune Computer Engineering
43 Deveshree Mehta L-Cube Innovation Solution E & TC Engineering
44 Kaustubh Joshi L-Cube Innovation Solution E & TC Engineering
45 Mandar Joshi L-Cube Innovation Solution E & TC Engineering
46 Dhanwantari Kedare L-Cube Innovation Solution Computer Engineering
47 Dhiraj Gadwal Credit System India, Pune I.T. Engineering
48 Snehal Kapadnis Credit System India, Pune I.T. Engineering
49 Dhanwantari Kedare Credit System India, Pune Computer Engineering
50 Gholap Dhananjay Credit System India, Pune I.T. Engineering
51 Kumtha Ankur Credit System India, Pune I.T. Engineering
52 Manisha Yerandekar TMF Services India pvt. ltd. Pune Computer Engineering
53 Vaishnav Shubham Rivigo Services I.T. Engineering
54 Tushar More Rivigo Services I.T. Engineering
55 Jitesh Wani Rivigo Services I.T. Engineering
56 Harshal Rade Infosys Pvt Ltd. Pune Computer Engineering
57 Rohit Deshmukh Cognizant Pvt Ltd, Pune Computer Engineering
58 Arya Panikar L-Cube Innovative Solutions Pvt Ltd.,Pune Computer Engineering
59 Mr. Kapil Ganeshrao Kakde ATOS SYNTEL Computer Engineering
60 PATIL AMOL SANJAY Shriram Transport Finance Company Ltd Mechanical Engineering
61 MANSINGHANI DIVYA SURESH VARSTREET RKIT_campus Computer Engineering
62 ATAKARI AISHWARYA RAJU Webwings RKIT_campus Computer Engineering
63 Chaitanya S. Gadgil Infosys ltd. I.T. Engineering
64 Prachi P. Sonar Infosys ltd. I.T. Engineering